Televizor

Shitet nga: Hazir Sallauka 25 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te rregullt i ruajut prodhim ORION te itresuarit na kontaktoni ne numrin 044-175-859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim