Televizor

Shitet nga: Daver 04 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor ne gjendje te rregullt ekrani 51 prodhim i Sllovenis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim