Televizor

Shitet nga: Daver 22 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor prodhim Slloven ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim