Toshiba 100hz

Shitet nga: Toshiba 04 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Toshiba 100hz shum i rujtum pa defekt vetem 1 vjet i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim