Tv 35 cm 40 euro

Shitet nga: Prizren 09 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv 35 cm gjendje rregul 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim