Tv 35cm 40 euro

Shitet nga: Prizren 08 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim