Tv 40 euro

Shitet nga: Prizren 13 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv 35 cm 40 euro gjendje krejt ne rregul
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim