Tv LG

Shitet nga: Arbeni 16 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin LG me ekran 70 cm ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim