Tv LG

Shitet nga: Arbeni 20 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin LG ne gjendje perfelte me ekranin 70 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim