Tv LG

Shitet nga: Arbeni 24 Dhj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Lg me ekranon 70 cm ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim