Tv Lg plazma

Shitet nga: Zaim 28 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Lg plazma 33inch
Ka usb flash,hdmi,vga e shume opsione tjera per perdorim te avansuar te tij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim