Tv gjendje krejt ne rregul 40 euro

Shitet nga: Prizren 10 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv gjendje krejt ne rregul 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim