Tv gjendje rregul 40 euro

Shitet nga: Prizren 04 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv gjendje rregul 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim