Tv lg plazma 32 inch

Shitet nga: Zaim 05 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Lg plazma 32 inch i pajisur me hdmi vga usb port dhe shume opsione tjera per perdorim te avansuar,shume pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim