Tv plazma Lg

Shitet nga: Zaim 06 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Lg plazma lcd 32 inch,ka 3 hdmi,vga usb port,dhe shume opsione per perdorim te lehte,shume pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim