shes projektorin

Shitet nga: bekim 11 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektorin panasonic full hd ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim