shes televizor te arsh nga zvicrra

Shitet nga: niki 03 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes 2 televizor te ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim