DVD Player Pionner per vetur

Shitet nga: Leotrim 16 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim