DVD-ne MP3, me perforcues 160W.

Shitet nga: Dren 01 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD-ne MP3, me perforcues 160W. Mund te perdoret per zmadhim te zerit per TV Plazma, kompjuter, etj.
Daljen e eka 160 W.Ka edhe radion.AUX.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim