Dvd

Shitet nga: prizren 07 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
shes dvd pak e perdorun punon shum mir me digitron siq shifet ne foto.asht orgjinal e importuar nga jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim