Pioneer

Shitet nga: beslind 13 Jan 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
radio pioneer dvd me senzora me kret.
Vr6 G60 GTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim