Shitje

Shitet nga: Burim 22 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet tv dhe dvd komplet per femije nga firma e njohur per femij disney tv si dhe dvd jan ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim