Sony fx1

Shitet nga: Valton 26 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet soni fx1 ne gjendje prefekte kamera qanta dy bateria adapter reflektor per mashum ne viber +37744391852
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim