dvd

Shitet nga: dvd 04 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes urgjent DVD PIONER e ardhur nga Ch per vetur esht krejt ne rregull me taskrim bluthotf ka edhe shum sene qe nuk di me tregu....dvd munden me provu bej ndrrim me skuter vogel 50cc 125cc kopenzohem per qmim shtes apo kthim
0037744338220 viber....
Cmim 119 euro
Shitet eshe bicikleta esht firma SIGA e bukur ekam pru vet nga ch dhe shum e leht ne vozitje rahmin eka te leht amortizera ka krejt ok... gjinden suharekè
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim