shiten aparata edhe ndrrohen

Shitet nga: beki 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
aparatat jan te ardhur prej shteteve skadinave
aparati kodak ashte ne gjendje te rregullt
samsungi nuk kam adapter per me mush e sedi ne qfar gjendje ashte mundesh ne viber +37744203614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim