shitet tv 48 inch televizioni

Shitet nga: leutrim 22 Mar 05:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet televizioni samsung 48 inch e ka ekranin e thyer ka ardh prej zvicres dhe rruges me transport per ks u ka thye kshtut funksionon pa problem veq problemi te ekrani vet 1900 fronga e kom ble para 3 vite !! Bleres serioze net kontaktojne dhe jau qoj fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim