3cmos EXMOR SONY hvr-z7e+recorder unit sony hvr ..

Shitet nga: okazionshesimlire 19 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR   2 550 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
KAMERA ESHTE E RE,JO E PERDORUR,MUND TA TESTONI VETE,OSE NE MENU,ESHTE E PAISUR ME TE GJITH AKSESORET PER PROFESIONISTA,SI MIKROFON ORIGJINAL SONY TE JASHTEM XLR,LENTE ORIGJINAL SONY KENDGJERE AUTO/MANUAL,KARIKUES DOPIO CHARGER ME DISPLAY,PER KONTRROLL TE KERIKIMIT,2 BATERI,KABLOT,CD DRAJVER,MANUAL+RECORDING UNIT SONY HVR MRC1,PER REKORDER DOPIO NE CF CARD,DMTH,FILMON NJEKOHESISHT SI NE MEMORY,DHE NE KASETE MINIDV NE FORMAT NE HD OSE DV.E THEKSOJ KAMERA ESHTE E RE,JO E PERDORUR.NESE NUK E DONI RECORDER UNIT,I ZBRITET CMIMIT TE KAMERES[400 EURO]CMIMI I PA DISKUTUESHEM 2150 EURO]TE GJTIHA

http://www.ebay.it/itm/IPTSF-Videocamera-Professionale-Sony-HVR-Z7P-HDV-1080i-3CMOS-10033-/261740758567?pt=Videocamere&hash=item3cf0f70627

Cel. : 0692131223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim