Kamer

Shitet nga: Raman 01 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera e ardhur nga gjermanija me dy bateri dhe adapter ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim