Kran me qera per darsmat, video klipet, reklamat..

Shitet nga: hysa 08 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Krani per darsmat e juaj. Krani eshte 8 meter gjat. Posedon edhe kameren FULL HD (1920x1080). Xhirim ne kartel. Montimi i kranit, xhirimi dhe kamera total 200 euro. Rezervo darsmen tuaj. Sherbim gjith Kosoven. Thirr tani...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim