Kran per kamer / camera crane

Shitet nga: Vali 08 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Kran Profesional.

Kranat prodhohen ne dimensione te ndryshme si: 7, 9, 11 metra, varesisht nga porosia.

Trupi i kranit eshte prodhim vendor, eshte shume solid, stabil, i lehte dhe eshte shume praktik per transport dhe montim.Krani vjen ne kete perberje:

- Trupi i kranit 705cm
- Koka digjitale 360'x360' (pan/tilt head)
- Mbajtes per monitor deri ne 32 inq
- Tripodi
- Rrotat levizese (360')
- Kontra-peshat te cilat jane 100% gome
- Kavot
- etj.


044 716 636

kamera kranNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim