Shes Kameren CANON DC420

Shitet nga: Canon 15 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera CANON DC420. Eshte shume i rujtun dhe ne gjendje te rregullt.
Kamera sic shihet ne foto vjen bashke me kabllin per PC, kabllin per TV, adapter origjinal, komanduesin si dhe canta dhe nje CD origjinal. Per me shume kontaktoni ne nr: 044-336-555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim