Sj4000 me te gjith paisjet origjinale.

Shitet nga: Granit 03 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren Sj4000 me te gjitha pjeset perkatese.Eshte kamer shum e mir dhe inqizon HD.Kamera vjen komplet me paisje origjinale.Dhe me e mira e kesaj kamere eshte se mund te hyni nen uje 30 Metra pa problem.

Mund te me kontaktoni ne Facebook https://www.facebook.com/niti.13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim