Sony HDR-FX-1

Shitet nga: Diedon 25 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera Sony HDV FX-1E , eshte ne menyr te regullt, vjen me mbushsin dhe me batteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim