Steady Cam PAG Orbiter

Shitet nga: Alban 19 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Shes Steady Cam PAG Orbiter, shume i pershtatshem per xhirime dasmash, me stabilitet shume te mire dhe leht i montueshem ne trup.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim