Super 35mm sony nex fs100e

Shitet nga: okazionshesimlire 14 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
per te gjith profesinistat q Qe preferojne TEKNOLOGJINE dslr,kjo eshte sendi i duhur!!teknologji exmor[r] e rinovuar..super 35 MODEL: SONY NEX FS 100E- professional super me 2 suporte recorder sd-hc,ose memoristick duo,por mund te vendosni dhe nej hdd sony,me cmim opsional. slow motion,me dy lente sony e mount,autofokus/manual,me bateri tripel original sony,karakues original sonyl,me pake ore pune si e re.[1900 euro] PER INFORMACION VETEM NE INBOX TIM,

https://www.youtube.com/watch?v=0S7AYpqZi2g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim