Videokameren SilverCrest eshte me touchpad (me p..

Shitet nga: jetlir 03 Gsh 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
shes videokamern silvercrest eposa ardhur nga gjermania eshe meekran me prekje eshe full hd me pixel 1920x1080 ka opsione te ndryshme per fotografi si dhe me efekte por ka edhe opsine per usb hdmi si dhe dc-in per me shum informacion kontaktoni ne ket nr 045 661 391 mund te bejm edhe zbritje pres bleres serioz flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim