Kamera Saturn

Shitet nga: arber 19 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bej shtijen dhe montimin e Kamerave.

info/ email abi_1992@outlook.com

viber +38649891048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim