Wireless KAMERA 4 copë

Shitet nga: Didacom 18 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm

Wireless 4 kamera te reja me adapter për vëzhgimin nga distanca

Nr.Tel 044-135-770 viber +37744135770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim