ALARM EDI kundër vjedhjes dhe KAMERA VEZHGUESE

Shitet nga: Edi 15 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems kryen punimet për vendosjen e rrjetit për sistemet e sigurimit siç janë: sistemi i kamerave (CCTV), sistemi i Alarmit kundër vjedhjes, Acces Control-it(qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i Alarmit kundër zjarrit, zërimit, internetit, TV etj. nëpër objektet që janë në ndërtim e sipër(ndërtim i egër) si dhe montimin final të pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me plan profesional dhe të detajuar. Për çdo të interesuar sa i përket produkteve dhe shërbimeve të kompanise sonë në lidhje me: CCTV-të(kamerat), Alarmet kundër vjedhjes, Alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të Acces Control-it (qasje me kontroll) . Vizitoni faqen tonë ne facebook apo na kontaktoni ne numrin 044/ 352-998. Ju mirëpresim.

Kamerat të cilat ne i ofrojm janë të markës së mirënjohur HIKVISION. HIKVISION është furnizuesi më i madh në botë i kamerave vëzhguese qofshin ato analoge apo IP. Cdo pajisje e jona është me garancion.


Faqja ne facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim