ALARM kundër vjedhjes dhe KAMERA VËZHGUESE"EDI"

Shitet nga: Edi 15 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems kryen punimet për vendosjen e rrjetit për sistemet e sigurimit siç janë: sistemi i kamerave (CCTV), sistemi i Alarmit kundër vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel, qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i Alarmit kundër zjarrit, zërimit, internetit, TV etj. Nëpër objektet që janë në ndërtim e sipër(ndërtim i egër) si dhe montimin final të pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me plan profesional dhe të detajuar. Për çdo të interesuar sa i përket produkteve dhe shërbimeve të kompanise sonë në lidhje me: CCTV-të(kamerat), Alarmet kundër vjedhjes, Alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të Acces Control-it (qasje me kontroll).
Kamerat të cilat ne i ofrojm janë të markës së mirënjohur HIKVISION. HIKVISION është furnizuesi më i madh në botë i kamerave vëzhguese qofshin ato analoge apo IP. Çdo pajisje e jona është me garancion.

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim