ALARM kundër vjedhjes dhe KAMERA VEZHGUESE

Shitet nga: Edi 18 Jan 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems bene shtrirjen e kabllove per sistemet e sigurimit sic jane: Sistemi i KAMERAVE vezhguese (CCTV), sistemi i ALARMIT kunder vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i ALARMIT kunder zjarrit, internetit, TV etj, neper objektet qe jane ne ndertim e siper si dhe montimin final te pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me plane profesional dhe te detajuar. Per cdo te interesuar sa i perket produkteve te kompanise sone sic jane: CCTV-te(KAMERAT), ALARMET kunder vjedhjes, alarmet kunder zjarrit dhe pajisjeve te acces kontrollit (qasje me kontroll) mund te drejtoheni ne adresen elektronike -edialarm1@gmail.com & edialarm@yahoo.com.

Kamerat të cilat ne i ofrojm janë të markës së mirënjohur HIKVISION. HIKVISION është furnizuesi më i madh në botë i kamerave vëzhguese qofshin ato analoge apo IP. Cdo pajisje e jona është me garancion.


viber: +377 44 352 998

Faqja ne facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim