Alarm kunder vjedhjes kamera sigurie

Shitet nga: ilir 08 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

KAMERA vezhguse _IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell ju lajmron ne Tel/Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel /Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

Invertor per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove
para perfundimi te objektin

viber +377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim