Gopro sony hdr as 15 origjinale

Shitet nga: loni 28 Qer 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   240 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera osht e re e pa perdorneme garancion krejt ni her esht testu shum eshte e mir edhe grafika eshte full hd me wifi lidhet i ka montera dy copa edhe shtagen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim