KAMERA VEZHGUESE

Shitet nga: Edon 20 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme shtrirjen e kabllove per sistemet e sigurimit sic jane: Sistemi i KAMERAVE vezhguese (CCTV), sistemi i ALARMIT kunder vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i ALARMIT kunder zjarrit, internetit, TV etj, neper objektet qe jane ne ndertim e siper si dhe montimin final te pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me plane profesional dhe te detajuar. Per cdo te interesuar sa i perket produkteve te kompanise sone sic jane: CCTV-te(KAMERAT), ALARMET kunder vjedhjes, alarmet kunder zjarrit dhe pajisjeve te acces kontrollit (qasje me kontroll) mund te drejtoheni ne adresen elektronike - bene shtrirjen e kabllove per sistemet e sigurimit sic jane: Sistemi i KAMERAVE vezhguese (CCTV), sistemi i ALARMIT kunder vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel,qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i ALARMIT kunder zjarrit, internetit, TV etj, neper objektet qe jane ne ndertim e siper si dhe montimin final te pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me plane profesional dhe te detajuar. Per cdo te interesuar sa i perket produkteve te kompanise sone sic jane: CCTV-te(KAMERAT), ALARMET kunder vjedhjes, alarmet kunder zjarrit dhe pajisjeve te acces kontrollit (qasje me kontroll) mund te drejtoheni ne adresen elektronike -edoon.g@hotmail.com
Viber: +37745 555 685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim