KAMERA dhe ALARM kundër vjedhjes "EDI"

Shitet nga: Edi 10 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems bën shtrirjen e kabllove për sistemet e sigurimit sic janë: Sistemi i KAMERAVE vëzhguese (CCTV), sistemi i ALARMIT kundër vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel, qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i ALARMIT kunder zjarrit, internetit, TV etj.,
nëpër objektet që janë në ndërtim e sipër si dhe montimin final të pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me planë profesional dhe të detajuar.
Për cdo të interesuar sa i perket produkteve të kompanisë sonë sic janë: CCTV-te(KAMERAT), ALARMET kundër vjedhjes, alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të acces kontrollit (qasje me kontroll).
Kamerat të cilat ne i ofrojm janë të markës së mirënjohur HIKVISION. HIKVISION është furnizuesi më i madh në botë i kamerave vëzhguese qofshin ato analoge apo IP. Cdo pajisje e jona është me garancion.

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim