MIni Camera e mshefte Video dhe Audio me ze

Shitet nga: camera mini 09 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Smallest Mini DV MD80 Sports Video Camera Hidden Cam HD Sport DVR Recorder Micro Cameras Spy Webcam Camcorders support 32GB

>>>> VIBER CONTACT:+38643864144<<<<Eshte e re ne paket e njejta si kjo ne foto,shume e pershtatshme per pune,dhe ka keto performansa

Type:mini

is_customized:yes

High Definition Support:720P (HD)

Brand Name:Mini Camera

Package:Yes

Memory Card Type:MicroSD / TF

Optical Zoom:Fixed Focus

Built-in Memory Size:8 GB

Camera Shape:Tie

Model Number:MD80

Sensor Technology:CMOS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim