Me baterija kamere TROPHY HD MAX - 5MP me IR te ..

Shitet nga: www.blej24.com 19 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

345 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere speciale TROPHY HD MAX - 5MP me Infra Red te fshehur qe nuk verehen gjate nates!!!

Kamere vezhguese me rezulucion HD, kompakt, robust dhe e shpejte. Te kjo kamere nuk shihet te dhizuna dritat Infra te kuqe gjate nates!!!
Ne kete menyre e pershtatshme per inqizime pa u verejtur. E pershtatshme per vezhgime ne ato vende ku nuk ka rryme, per objekte qe gjate nuk jane te banuara, poashtu sipas nevojes per vezhgime te fshehta si dhe per vezhgime te shtazve ne mal ose oborre.
Zgjedhni ne mes te 1 - 3 fotografiave gjate aktivizimit super te shpejte ose inqizimit deri ne 60 sekonda, respektivisht te dyjat. Reagon ne levizje dhe fillon gjirimin.
Me lithium bateri mund te jete ne perdorim deri ne 9 muaj.
I integrum senzori i levizjes, shume i shpejt gjate aktivizimit, 5MP te vertete

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi!
Ne paketim jane :
Kamera,
Rrypi
USB ,TV Kablla si dhe
Manuali

Kodi i produktit: F135170Image Sensor 5 Megapixel Color CMOS
Maximum Pixel Size 3264x2448 (8MP)
Lens F = 3.1; FOV=50°; Auto IR-Cut-Remove (at night)
IR-Flash Range Selectable (Low/Med/High), up to 60’(19m) on High
Display Screen Std B&W Display: 24x32mm(1.5”) ; Color Display
(Model 119577 only): 32x42mm (2.4”)
Memory Card SD or SDHC Card, Maximum capacity 32GB
Internal RAM 32MB
Picture Size 8MP = 3264x2448; 5MP = 2560x1920;
3MP = 2048x1536
Video Size
1280x720 (widescreen), 640x480 (fullscreen), or
320x240 (fullscreen) pixels per frame at 20-30 fps
(Day) / 15-20 fps (Night)
PIR sensitivity Hyper PIR with 4 sensitivity settings: Low/Normal/
High/Auto
Operation User selectable: 24 Hour, Day only, or Night only
(based on ambient light level)
Response Time 0.6 second
Triggering Interval 1 sec. - 60 min. programmable
Shooting Numbers 1— 3 programmable
Video Length 5-60sec. programmable
Power Supply 8x (119537/119547) or 12x (119576/119577) AA
batteries recommended, 4xAA as emergency power
Stand-by Current < 0.2mA (<7mAh/day)
Power Consumption 250mA (+1300mA when all LEDs fire)
Night Vision Shutter
Speed
User selectable (High/Med/Low)-affects night (NV)
photos/videos only
Interface A/V out (NTSC/PAL); USB; SD card holder; 6V DC
external
Security Strap; ¼-20 attachment
Operating
Temperature -20 - 60°C (Storage temperature: -30 - 70°C)
Operating Humidity 5% - 90%

___________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim