Radio Lidhje "KENWOOD" TK-7302-VHF 136~174 MHz-EDI

Shitet nga: EDI 15 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Mobile Radio TK-7302 - 136~174 MHz
- Extra wideband coverage (UHF: 70MHz)
- IP54/MIL-STD-compliant radio
- 16 Channels, 2 Zones
- Enhanced KENWOOD Audio
- External D-SUB 15-PIN Interface
- QT/DQT/DTMF
- FleetSync® PTT ID, SelCall & Status
- 2-Tone (Encode/Decode)
- MDC-1200 Signaling
- PTT ID Encode, Stun/Revive Decode, Emergency Encode)
- Programmable Voice Inversion Scramble
- Programmable Blue LED
- GPS Feature(Optional GPS Receiver)
- Multiple Scan Functions, including Priority Scan
- Independent Setting Per Channel (compander, scrambler)
- 9 Programmable Function Keys
- Horn Alert Function
- 3-colour LED (red, orange, green)
- Voice Announcement
- Minimum Volume Setting
- Password Protection
- Microsoft Windows® PC Programming & Tuning
- 170.00 euro për copë
Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim