alarm me senzor prodhim zvicran

Shitet nga: besi 04 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
esht i ardhun prej zvicres 49 franga e kam ble po tash nuk me duhet edhe e shes per 20 euro mundeni mem shkru edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim