3 telefona fiks

Shitet nga: Rina 11 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes 3 telefona fiks. 2 nga telefonat (modula dhe panasonic) jane te perdorur, ndersa Doro eshte i paperdorur.

Te 3 telefonat jane funskional.

Gjendem ne ortakoll, tek magjistralja Prizren-Gjakove perballe ndertesave te ndertuara mbi shina te trenit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim